tylko michalbuchta.eu
cały internet

oświadczenie o orientacji seksualnej

Ostatnimi czasy w prasie brukowej pojawiły się publikacje dotyczące mojej osoby. Zostałem w nich przedstawiony jako homoseksualista, co jest zgodne z prawdą. Nigdy nie ukrywałem swojej orientacji, więc nie rozumiem, dlaczego ten fakt jest nagłaśniany właśnie teraz, w czasie kampanii wyborczej. Traktuję to jako przejaw homofobii moich przeciwników politycznych, co świadczy tylko i wyłącznie o ich zaściankowości i braku tolerancji. Mam nadzieję, że moi wyborcy, przed którymi nigdy niczego nie ukrywałem, wciąż będą mi ufali, nie patrząc na mnie przez pryzmat mojej orientacji seksualnej, a przez pryzmat mojej osobowości i działalności społecznej. Dziękuję za uwagę.

Takiej treści oświadczenie wygłosiłem wczoraj na zajęciach z komunikacji publicznej i politycznej u dr. Marka Mazura, wcielając się w homoseksualistę-polityka, którego orientacją nagle zainteresowały się tabloidy. W czasie kampanii wyborczej.

Mieliśmy – jako zespół PR-owy – za zadanie wykombinować krótkie oświadczenie dla prasy, które miał przeczytać tenże polityk-kandydat. Tekst opracowywaliśmy w trójkę, ale to ja go wygłaszałem.

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.