tylko michalbuchta.eu
cały internet

Front Narodowosocja… ?Narodowy?

Martin Schulz, szef frakcji PES w Parlamencie Europejskim, oskarżył LPR o homofobię. Nic odkrywczego, ale oczywiście niektórzy (eurodep. Giertych senior, eurodep. Rogalski) się oburzyli. „Atak na Polskę” i tym podobne głupoty. Dziwne, bo przecież homofobia jest wpisana w autowizerunek Ligi.

Może zirytowało ich postawienie w jednym rzędzie z rasistami i ksenofobami? Może nie spodobał im się kontekst (we wschodnich Niemczech ostatnio miała miejsce seria ataków neonazistów na obco wyglądających)? Jeśli to ostatnie, to niestety mam wrażenie, że coraz bliżej jednej z naszych Regierungsparteien do jakiejś odmiany faszyzmu. Już jakiś czas temu prof. Niesiołowski uznał wszechpolaków za hołotę. Niby nic takiego, ale jednak pozwala wczuć się w dzisiejszą atmosferę.

Na jednej kolumnie „Dziennika Zachodniego” są aż dwa materiały na temat wszechpolaków; pierwszy (Wszechpolacy kontratakują) o zamiarze wystąpienia do sądu przeciwko Olejnik i Agnieszce Kublik. Drugi (Boska hula po Sejmie) – informujący o wykorzystywaniu sejmowych komputerów do blokowania możliwości podpisywania apelu antygiertychowego, w co zamieszany jest prezes Bosak. Jeszcze nie minister.

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

komentarze

 1. Jakie jest zatem prawdziwe znaczenie słowa homofobia?

  Homo oznacza ludzki. Fobia oznacza uprzedzenie, strach. Tak więc homofobia oznacza strach przed ludźmi. Kto zatem, tak naprawdę obawia się ludzi?

  Osoby, które rozwijają zwierzęcą świadomość. To one obawiają się ludzi, ponieważ z ich strony narażeni są na krytykę swojego egoistycznego, zwierzęcego zachowania. To materialiści, którzy chcąc cieszyć się ?beztroskim? hedonistycznym życiem, obawiają się krytyki swoich zwierzęcych praktyk, oraz swojego zwierzęcego braku odpowiedzialności.

  Zatem ze zrozumienia pojęcia homofobi wynika, że to homoseksualiści są największymi homofobami, gdyż pragną cieszyć się zwierzęcym zadowalaniem, nie ponosząc przy tym ludzkiej odpowiedzialności. Obawiają się ludzi, ponieważ ci mówią im, że nie powinni zachowywać się jak zwierzęta. Z powodu swojej fobii wychodzą na ulicę i swoimi krzykami próbują zabić wewnętrzną pustkę, która doskwiera im najbardziej.

  Cały tekst do przeczytania tutaj: http://www.ateista.org/?p=44

  pozdrawiam, ali
  http://www.ateista.org

 2. Homo oznacza człowiek w łacinie, homo oznacza ten sam w grece. Fobia to strach po grecku. Jak sądzisz, które zestawienie języków jest prawidłowe?

  PS Automatycznie zakwalifikowano ten komentarz jako spam, dlatego dopiero teraz (24 czerwca) pojawił się on-line.

 3. ok, dzieki za wyjaśnienie

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.