tylko michalbuchta.eu
cały internet

Echo tezy

Dzisiaj w śląsko-zagłębiowskiej mutacji (nakład: 80 tys.) dziennika ?Echo Miasta? ukazał się artykuł, który należy jednoznacznie potępić. Łukasz Buszman* (rocznik 1979) napisał, iż między nieoficjalnym forum dyskusyjnym mojego wydziału a jego pracownikami istnieje konflikt. Bzdura.

Tej tezy, którą Buszman wymyślił przed napisaniem artykułu, nie potwierdziła ani pani rzecznik wydziału, ani jedna z moderatorek. Ja też nie zgadzam się z takim poglądem; wczoraj rozmawiałem z jednym z pracowników naukowych ? owszem, władze wiedzą o istnieniu takiego miejsca w Internecie i obserwują wypowiedzi pojawiające się na nim, ale nie myślą o zamykaniu forum, o czym rzekomo chodzą plotki po wydziale, jak informuje Buszman. Niedorzeczne. Hostingiem dla ForumWNS zajmuje się komercyjna firma, płacimy za to z własnej kieszeni. Jedyne, co wydział nam daje, to tematy do omawiania 😉 Jeśli jedna i druga strona zgodnie dementują pogłoski, to czy teza nie jest już oderwana od rzeczywistości?

Zarząd forum od początku istnienia dbał o kulturę wypowiedzi, co wyraźnie widać po przyjrzeniu się polityce moderowania. Ale nie kasujemy postów, które są obraźliwe ? co najwyżej autorów spotykają sankcje. Co tu zresztą dużo pisać ? najlepszą rekomendacją jest pisanie na forum przez? pracowników naukowych wydziału!

* – polecam poszukanie w google’u

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

komentarze

 1. Co się tak starasz? I tak nikt Ci tego nie skomentuje. 😛 Wracaj na joggera. 😛

 2. ale ile osób to już przeczytało 😉
  na joggerze nie mam statystyk, a tu się mogę radować każdym nowym wejściem 😉

  a poza tym kto i co ma komentować, jak wszystko jest jasne? 😛

 3. Na joggerze też możesz mieć statystyki fajne. 😛 howgh. 😛

 4. 1. tu mam statystyki inclusive
  2. tu mam wiekszą ochotę pisać dłuższe notki
  3. tu jest fajnie i kolorowo 😛

 5. racja, ślicznie kolorowo 😛

 6. dzieci! 😛 ..aż miło… ;]

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.