tylko michalbuchta.eu
cały internet

the new ?Histmag? is coming!

Można juz posłuchać dźwiękowej zapowiedzi: [link do podcastu]. Nowy numer tradycyjnie ma być lepszy od poprzednich. Czy to się nam udało, szanowny Czytelnik oceni już w czwartek. Nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z mojego zaangażowania w #53. Z dwóch podstawowych powodów: nie wypełniłem prośby naczelnego, dotyczącej przeprowadzenia wywiadu z pewną osobą; secundo – dwie sesje zaliczeniowo-egzaminacyjne i (związany z jedną z nich) pęd za stypendium przesłoniły mi to, co najważniejsze w HM, czyli poświęcenie własnych celów na rzecz wspólnego dobra, którym jest nasz bezpłatny miesięcznik.

Żadnym usprawiedliwieniem nie jest fakt niskiego poziomu zaangażowania niektórych innych członków redakcji; trudno przecież poświęcić egzamin maturalny czy sesję na studiach, której wyniki zadecydują o jakości życia konkretnej osoby. Co z tego, że te same osoby oglądają rozgrywki mundialowe i surfują po Sieci?… Nic. Nie powinienem na to zważać, tylko robić swoje.

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.