tylko michalbuchta.eu
cały internet

wieści z miasta (1)

Udało mi się wystąpić przed kamerą. Co prawda to tylko ?Miejski Przegląd Tygodniowy?, ale i tak miałem tremę. Dodam, że omawiany temat nie interesował mnie szczególnie aż do momentu poprzedzającego nagranie ?setki?. W sumie było to jedno dłuższe zdanie, ale powiedziane ? muszę przyznać ? dość cicho. Nie zmieniło to jednak faktu, że nie trzeba było nagrywać dubla. Zainteresował się moją osobą [byłem podpisany jako ?Biuro Rzecznika Prasowego UM?] sam wiceprzewodniczący Rady Miasta 😉 Jestem tylko praktykantem, więc po prostu mnie nie znał.

> Youtube: Miejski Przegląd Tygodniowy

Kolejnym moim zadaniem jest press clipping, czyli wycinanie określonych publikacji i wklejanie ich na białe kartki formatu A4 wraz z opisem tytułu gazety, numerem wydania i jego datą. Określonych publikacji, tzn. dotyczących mojego miasta, przede wszystkim z subregionalnej mutacji DZ, Nowin i quasi-regionalnej GW. Dużo kleju już poszło?

W poprzednim tygodniu zajmowałem się zredagowaniem notatek prasowych, umieszczanych na stronie internetowej (a potem wykorzystywanych przez media do tworzenia własnych newsów). Popełniłem trzy: o remoncie murów (większość tekstu została jednak dodana przez szefa), o bezpłatnych badaniach dla mieszkańców i o wakacyjnych remontach w szkołach. Żaden nie był bezbłędny 😉 A miejscowy CMS jest dość łatwy w obsłudze.

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.