tylko michalbuchta.eu
cały internet

wieści z miasta (3)

Szef wrócił z urlopu, więc koniec laby: cały czas coś się działo przez ostatnie dni (środa-piątek). W czwartek odbyła się sesja Rady Miasta, w której miałem przyjemność uczestniczyć. Naprawdę! Spodziewałem się nudnej debaty m.in. o opłatach adiacenckich i wykonaniu budżetu w pierwszym półroczu, a widziałem film na DVD oraz przemówienie senatora Motyczki w związku z rocznicą podpisania porozumień gdańskich.

Ciekawsze było jednak to, co poza protokołem? Widziałem, który z wiceprzewodniczących pochłaniał największe ilości słonych paluszków, która radna przez większość sesji pisała w swoich notatkach (nawet gdy była filmowana). Zobaczyłem na własne oczy, którzy radni byli najbardziej aktywni, zadając najwięcej pytań. I których nie było?

Dzisiaj byłem na miejskich dożynkach, ponieważ trzeba było zrobić zdjęcia do umieszczenia na stronie. Całkiem dobrowolnie. No, prawie 😀 W piątek nie poszedłem na uroczystości cmentarne z okazji rocznicy, toteż przypadły mi w udziale dożynki.

Jutro czeka mnie posesyjna konferencja prasowa prezydenta. Bardzo jestem ciekaw jej przebiegu.

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

komentarz

  1. […] rok temu kandydował do Sejmu z listy LPR. Mieszkaniec dzielnicy Rogoźna, w związku z tym organizator tegorocznych dożynek ogólnomiejskich (wszechmiejskich?). W czasie festynu dożynkowego były problemy z najprostszą sprawą: akustyką i mikrofonami (Elektryczne Gitary musiały mieć próbę, gdy cały korowód dożykowy z prezydentem na czele znalazł się już na boisku sportowym); wina spada na Dajkę. W tym sezonie założył własny komitet, aby nie być kojarzonym z Ligą. […]

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.