tylko michalbuchta.eu
cały internet

serial ?idioci?. odcinek 2: pisma z sądu i od komornika

Niemal pół roku po nieprzyjemnej rozmowie telefonicznej, o której już pisałem, przyszły do mnie niespodziewanie trzy pisma w dwóch kopertach. Oto one:

Sąd: nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym

Niektóre dane zostały zakreślone.

Osoby chcące wyciągać zbyt daleko idące wnioski informuję, że mój numer NIP rozpoczyna się od cyfr 651, a nie 642. Idiotyczna pomyłka i amatorszczyzna ? firmy windykacyjnej, sądu rejonowego i komornika. Ale to ja muszę udowodnić, że to nie ja jestem dłużnikiem…

Wszystkie powyższe pisma przyszły na pocztę w piątek (również to z sierpnia!), listonosz zostawił awizo, odebrałem je dziś. Mam kilka dni, żeby to wszystko odkręcić. Myślałem, że żałosny spektakl firmy AIF już się skończył, bo od czerwca się nie odzywali. Wspomniana rozmowa telefoniczna była jedynym kontaktem z nimi. Między 10 czerwca a dzisiaj nie odezwali się do mnie również sąd ani komornik.

Mam nadzieję, że do piątku sprawa długu (według tych dokumentów to już ponad 5 tysięcy zł) stanie się przeszłością. Jeśli wspomniane instytucje nie postąpią według prawdy, rzeczywistości, dokumentów potwierdzjących moją niewinność, postaram się zainteresować tą sprawą media. Nie tylko wrocławskie.

wykop twitter blip śledzik gwar digg del.icio.us technorati

skomentuj

Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią Wordpress i motywu Digg 3 Column.